Wybraliśmy dla ciebie

KOSMETYKI MARKI BABUSZKA AGAFIA

babuszka agafia

Piervoe Reshenie wprowadzając na rynek serię kosmetyków „Receptury Babuszki Agafii”, kierowało się właśnie tym zamysłem. Znana uzdrowicielka Agafia Ermakova od dzieciństwa poznawała dobroczynne działanie syberyjskich ziół. Stosowane przez nią receptury były przekazywane i doskonalone z pokolenia na pokolenie. Stosowane zestawy ziół oraz receptury Agafii oparte są o wieloletnie doświadczenie, a ich wyjątkowe właściwości lecznicze zadziwiają współczesnych kosmetologów.

Linia kosmetyków „Receptury Bania Agafii” została stworzona w oparciu o wypróbowane przez wieki syberyjskie receptury zielarskie. Każdy z produktów zawiera wiele ekstraktów i olei pochodzących z roślin zbieranych w nieskazitelnych i czystych ekologicznie obszarów Syberii, lub z ekologicznych upraw prowadzonych, w oparciu o bardzo rygorystyczne wymagania, w tychże rejonach. 

Dobór przepisów „Babuszki Agafii” wykorzystanych do stworzenia receptur kosmetyków tej serii został dokonany w oparciu o przeprowadzone badania ich skuteczności.

Co wyróżnia kosmetyki z serii „Receptury Babuszki Agafii” spośród innych dostępnych na rynku:

  • Korzeń mydlnicy lekarskiej, zawierającej naturalne saponiny, stosowany, jako podstawa myjąca w produktach serii, tworzący bogatą pianę naszych szamponów i płynów do kąpieli;
  • Zastosowanie naturalnych surowców roślinnych pochodzących z czystych ekologicznie obszarów Syberii oraz regionu jeziora Bajkał;
  • Receptury kosmetyków skomponowane w oparciu o wielowiekowe doświadczenie syberyjskich uzdrowicieli;
  • Rygorystyczny nadzór Rosyjskiego Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich nad stosowanymi materiałami pochodzenia roślinnego.

... jeszcze uzupełniamy, sprawdzaj na bieżąco, czy nic nie doszło ...

OBSERWUJ NAS ...

facebook   twitter   instagram  

 

Bezpieczne zakupy
nasza strona posiada:

CERTYFIKAT SSL ZAPEWNIAJĄCY POUFNOŚĆ
CERTYFIKAT PCI DSS
szyfrowane dane i transakcje

współpracujemy z:

pay u
różne formy płatności

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl