Wybraliśmy dla ciebie

EKOLOGICZNE ZABAWKI firmy EVEREARTH

Zabawki EverEarth zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko zapewnić radość dziecka podczas zabawy, ale także żeby wspierać rozwój intelektualny, wzbudzać zainteresowanie i inspirować instynkt poznawczy w odpowiednim wieku, na różnych poziomach zabawy.

Zabawki EverEarth zostały wykonane z drewna ze zrównoważonych upraw leśnych, objętych certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council® - system certyfikacji pozwala odróżnić wyroby z drewna, które pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej stanowiący wartość dodaną) i ekologicznej bawełny z upraw certyfikowanych przez GOTS (Global Organic Textile Standard). Surowce, jak i proces produkcji są pod ścisłą kontrolą jednostek certyfikujących.

Zdrowie dzieci jest dla nas bardzo ważne! Dlatego nasze zabawki są wykonane z ekologicznych materiałów odnawialnych, użyliśmy nietoksycznych farby na bazie wody, zwróciliśmy szczególną uwagę na zaokrąglenie narożników i krawędzi zabawek, wprowadziliśmy procedury ICTI (International Council of Toy Industry - Międzynarodowej Rady Przemysłu Zabawkarskiego). Stworzyliśmy zabawki, które nie tylko spełniają najwyższe normy jakości ale są przede wszystkim bezpieczne, przyjazne Twojemu dziecku i przyjazne dla środowiska naturalnego. Możesz być pewny, że Twoje dzieci będą bezpieczne, bez ryzyka przed szkodliwymi chemikaliami.

OBSERWUJ NAS ...

facebook   twitter   google  instagram  

allegro rzetelna firma 

certyfikat

Bezpieczne zakupy
nasza strona posiada:

CERTYFIKAT SSL ZAPEWNIAJĄCY POUFNOŚĆ
CERTYFIKAT PCI DSS
szyfrowane dane i transakcje

współpracujemy z:

pay u
różne formy płatności

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl