Wybraliśmy dla ciebie

EKOLOGICZNE ZABAWKI firmy EVEREARTH

Zabawki EverEarth zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko zapewnić radość dziecka podczas zabawy, ale także żeby wspierać rozwój intelektualny, wzbudzać zainteresowanie i inspirować instynkt poznawczy w odpowiednim wieku, na różnych poziomach zabawy.

Zabawki EverEarth zostały wykonane z drewna ze zrównoważonych upraw leśnych, objętych certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council® - system certyfikacji pozwala odróżnić wyroby z drewna, które pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej stanowiący wartość dodaną) i ekologicznej bawełny z upraw certyfikowanych przez GOTS (Global Organic Textile Standard). Surowce, jak i proces produkcji są pod ścisłą kontrolą jednostek certyfikujących.

Zdrowie dzieci jest dla nas bardzo ważne! Dlatego nasze zabawki są wykonane z ekologicznych materiałów odnawialnych, użyliśmy nietoksycznych farby na bazie wody, zwróciliśmy szczególną uwagę na zaokrąglenie narożników i krawędzi zabawek, wprowadziliśmy procedury ICTI (International Council of Toy Industry - Międzynarodowej Rady Przemysłu Zabawkarskiego). Stworzyliśmy zabawki, które nie tylko spełniają najwyższe normy jakości ale są przede wszystkim bezpieczne, przyjazne Twojemu dziecku i przyjazne dla środowiska naturalnego. Możesz być pewny, że Twoje dzieci będą bezpieczne, bez ryzyka przed szkodliwymi chemikaliami.

  • promocja
OBSERWUJ NAS ...

facebook   twitter   google  instagram  

allegro rzetelna firma 

certyfikat

Bezpieczne zakupy
nasza strona posiada:

CERTYFIKAT SSL ZAPEWNIAJĄCY POUFNOŚĆ
CERTYFIKAT PCI DSS
szyfrowane dane i transakcje

współpracujemy z:

pay u
różne formy płatności

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl