Wybraliśmy dla ciebie

 PRODUKTY TECHNOLOGII 

AXONNITE - NANOSREBRO, NANOZŁOTO

Dobroczynne działanie srebra i złota były znane od wieków. W XX wieku dzięki nanotechnologii możemy jeszcze efektywniej korzystać z właściwości złota i srebra. To właśnie dzięki swoim rozmiarom w wielkości nano już przy bardzo niskim stężeniu, metale te wykazują jeszcze silniejsze działanie bójcze na bakterie, wirusy i grzyby.

                                                  O SREBRZE:
Przede wszystkim jest to znakomity środek antymikrobowy. Uniemoż-liwia rozwój bakterii, pleśni (grzybów) i wirusów, czyli działa antyseptycznie i antybakteryjnie. Działanie bójcze srebra jest wielokierunkowe, dlatego też bakterie nie znajdują sposobu na ochronę przed bakteriobójczym działaniem srebra. W związku z tym bakterie nie mają możliwości wytworzenia szczepów opornych na srebro, co zostało potwierdzone wieloma badaniami naukowymi. Stosowanie srebra jest całkowicie bezpieczne dla organizmów ludzi i zwierząt, ponieważ magnesem, który je przyciąga do bakterii jest aminokwas występujący jedynie w błonie komórkowej bakterii.

                                                  O ZŁOCIE:
Złoto podobnie jak srebro również jest znakomitym środkiem antymikrobowym. Jednak największą zaletą złota jest jego zdolność do pobudzania procesów regeneracyjnych w organizmie. Działa jak katalizator/inicjator, który w momencie kontaktu z komórką przyspie-sza jego procesy życiowe mobilizując w ten sposób procesy naprawcze. Przenikając przez skórę wiąże się z włóknami kolagenowymi i działa tam na trzy sposoby: po pierwsze stanowi swego rodzaju stelaż, który zapobiega wiotczeniu skóry, pobudza włókna kolagenowe do wytwarzania nowych wiązań, po trzecie niweluje wewnątrz skóry stany zapalne i umożliwia rozprzestrzenianie się włókien kolagenowych.

OBSERWUJ NAS ...

facebook   twitter   instagram  

 

Bezpieczne zakupy
nasza strona posiada:

CERTYFIKAT SSL ZAPEWNIAJĄCY POUFNOŚĆ
CERTYFIKAT PCI DSS
szyfrowane dane i transakcje

współpracujemy z:

pay u
różne formy płatności

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl